Yhteystiedot

Toimisto

EHT-liiton toimistoon voi ottaa yhteyttä kaikissa erikoishammasteknikoiden toimialaa ja edunvalvontaa koskevissa asioissa.

Vaikka toimistossa ei työskentele ketään päivittäin, puhelimella tavoitat liittomme yhteyshenkilöt. Toimiston yhteystiedot:

Erikoishammasteknikkoliitto ry
Mannerheimintie 52 A 1
00250 Helsinki
puh. 050 436 6640

puheenjohtaja Ilkka Garaisi 040 560 0400
sihteeri Juha Pentikäinen 050 413 6199 (jäsenrekisteri)

Jäsenpalvelutuotteiden tilaukset:
sihteeri Anne Pentikäinen 050 406 8853

Sähköpostia voit lähettää suoraan hallituksen jäsenille.

    Nimi*
    Sähköposti*
    Aihe*
    Viesti

    Anna palautetta EHT-liitolle soittamalla tai lähettämällä sähköpostia.

    Huomioithan, että EHT-liitto ry on henkilöjärjestö! Varsinaisena jäsenenä ei voi olla yritys, yhtiö eikä muu yhteisö.

    Hallitus

    PUHEENJOHTAJA

    Ilkka Garaisi
    Kauppapuistikko 20 B,65100 Vaasa
    puh. 050 436 6640 tai 040 560 0400

    puheenjohtaja
    ilkka.garaisi@ehtl.fi

    PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ

    Teppo Kariluoto
    Kaupparaitti 13, 00700 Helsinki
    puh. 040 588 1023

    projektipäällikkö, webmaster
    teppo.kariluoto
    @ehtl.fi
    WWW-sivut

    VARAPUHEENJOHTAJA

    Tapani Korkeala, Varapuheenjohtaja
    Hammastaja Oy Kauppakatu 21, 35800 Mänttä
    puh. 050 598 4734

    varapuheenjohtaja
    tapani.korkeala@ehtl.fi

    HALLITUKSEN JÄSEN

    Johan Järvinen
    Hammaslaboratorio Pure Art Oy
    Näsin koulukatu 2, 06100 Porvoo

    puh. 040 182 6262
    johan.jarvinen@ehtl.fi

    HALLITUKSEN JÄSEN

    Teppo Kariluoto
    Hammaslaboratorio Teppdent
    Kaupparaitti 13, 00700 Helsinki

    puh. 09 385 9897
    teppo.kariluoto@ehtl.fi

    HALLITUKSEN JÄSEN

    Jarno Niskanen
    Karhupuiston Hammaspalvelu Oy
    Agricolankatu 9, 00530 Helsinki

    puh. 040 766 7614
    jarno.niskanen@ehtl.fi

    HALLITUKSEN JÄSEN

    Juri Koivistoinen

    puh. 040 362 3554
    juri.koivistoinen@ehtl.fi

    Varajäsenet

    HALLITUKSEN VARAJÄSEN

    Heidi Koskela

    puh. 040 844 9821
    heidi.koskela@ehtl.fi

    HALLITUKSEN VARAJÄSEN

    Ilkka Tuominen
    Mäntytie 23 00270 Helsinki

    puh. 040 540 4880
    ilkka.tuominen @ehtl.fi

    HALLITUKSEN VARAJÄSEN

    Pirkko Romppanen

    puh. 050 300 8095
    pirkko.romppanen@ehtl.fi

    HALLITUKSEN VARAJÄSEN

    Jani Ulma

    puh. 050 434 6381
    jani.ulma@ehtl.fi

    Jäsenasiat

    JÄSENREKISTERIN HOITO JA KIRJANPITO:

    Juha Pentikäinen / Oy TeeJii-Tuloste
    Sammalpolku 9, 16300 Orimattila

    puh. 050 413 6199
    sihteeri

    JÄSENPALVELUTUOTTEIDEN TILAUSTEN VASTAANOTTO JA POSTITUS:

    Anne Pentikäinen

    puh. 050 406 8853
    sihteeri